• każdy klient jest dla nas najważniejszy

Spełniamy Państwa marzenia o wspaniałym przyjęciu weselnym w niepowtarzalnych, utrzymanych w stylu dworkowym wnętrzach naszego zajazdu.

Przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór dań dzięki czemu spełnimy każde indywidualne życzenie Młodej Pary i jej gości, a przy wyborze menu pomaga fachowa i doświadczona obsługa. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni staropolskiej, połączonej z trendami kuchni współczesnej, a nasze dania zadowolą gusta smakowe najbardziej wybrednych biesiadników, nad czym czuwa profesjonalny i doświadczony zespół kucharzy i kelnerów. 

Zajmujemy się także organizacją przyjęć rodzinnych:

chrzcin, jubileuszów, urodzin

oraz konferencji, spotkań biznesowych, bankietów.

Oddajemy do Państwa dyspozycji trzy sale:

  • Salę kominkową
  • Salę kolumnową
  • Salę taneczną
  • Patio w okresie letnim
  • Oraz stylowe pokoje hotelowe

Sala kominkowa - klimatyczna ze stylowym drewnianym barkiem i centralnie umieszczonym marmurowym kominkiem i nastrojowym oświetleniem wybitnie nadaje się do organizacji imprez kameralnych.sala kolumnowa

Sala kolumnowa - największa sala w restauracji może pomieścić jednocześnie do 160 osób. Duże przestronne wnętrza w pastelowych barwach, podwieszane sufity, elementy wystroju dworkowego (lustra, żyrandole, świeczniki) nadają majestatu i ekskluzywnego charakteru.

Sala taneczna - to utrzymana w tonacji wystroju dworkowego, jasna przestrzeń, stylowa i elegancka.

Sala kolumnowa i taneczna są ze sobą połączone i przy zmianie aranżacji stanowią jedną przestrzeń

Wszystkie sale są klimatyzowane.

Dysponujemy parkingiem dla gości weselnych.Kontakt

Restauracja "Wieniecki Zakątek" mieści się na terenie historycznych posiadłości rodziny Kronenbergów w odległości 6 km od Włocławka. To właśnie tam w samym sercu zacisznego Wieńca powstała restauracja, w której każdy Gość jest kimś wyjątkowym.
 
Wieniec ul. Plac Przyjaciół  1
87-880 Brześć Kujawski
tel. (+48) 533 70 70 75
     (+48) 513 10 10 52 
     (+48) 792 70 70 34 
do góry